-
Besøksvert helse og velferdssenter
Vil du bidra til å gjøre hverdagen mer meningsfull og givende for beboere på helse og velferdssenter?
TV-aksjonen
Årets TV-aksjon 19. oktober, går i år til Atlas- alliansen sitt arbeid som skal åpne dører for funksjonshemmede som lever i krig og fattigdom.Aldersgruppe: 0 til 99 år
I år går TV-aksjonen til Atlas- alliansen sitt arbeid.
Atlas-alliansen er en norsk paraplyorganisasjon som samler en rekke norske organisasjoner som jobber for rettighetene og levekårene til mennesker med funksjonsnedsettelser i det globale sør (utviklingsland).
Formål:
Atlas-alliansen arbeider for å fremme inkludering, likestilling og menneskerettigheter for personer med funksjonsnedsettelser internasjonalt.
Ønsker du å engasjere deg? Mer informasjon finner du her.
Del på:
-
Dyrking
Gleden ved hagearbeid på Voll gård
-
En til en hjelp
Hjelpe med ting i hjemmet, hage, hente ting etc
-
Foreningsportalen iTrondheim
Har du datakunnskaper og ønsker å bruke litt av tiden din på å hjelpe oss med å holde iTrondheim oppdatert?
-
Frivilligbørs
Trondheim kommune ønsker vi å skape rausere og mer inkluderende lokalsamfunn. Frivilligbørs er en ny møteplass for alle som vil bidra i dette. Har du gode ideer eller ledig tid? Her kan du lese mer om hvordan du, ditt firma eller din organisasjon kan bidra.